| Furnicuta000 a întrebat:

Va rog, spuneti-mi si mie ce scuza ati folosi voi ca sa nu mergeti la o cununie care este in timpul saptamanii?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nevoie de o scuză specială. Ai fost invitat. Invitația nu te obligă. Anunți că nu poți veni. Nu trebuie să și explici de ce.

| Furnicuta000 explică (pentru sadrian46):

Da dar greseala e ca i-am spus ca merg si daca a apucat sa confirme la restaurant o sa imi scoata ochii ca pierde bani din cauza mea. De parca toate aceste evenimente nu se fac pentru bani...

| darrio2007 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Repară-ti greseala. Adica te duci.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde, nu ești obligat să fii prezent.

| Bizon95 a răspuns:

Daca ai un copil spui ca e copilul bolnav cu 47 de grade febrawinking