| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Va roooog sunt disperat! Cel care ma sfatuieste cel mai bine primeste FUNDAAA! Deci am inceput sa fac o serie de gamepaly MINECRAFT, si chiar cand am inceput sa am abonati mi s-a stricat minecraftul, cand intru in el si vreau sa continui sa joc pe laumea in care filmez(lumea din joc) imi scrie alea doua ca de obicei si ramane asa dar daca fac o lume noua(in joc) merge perfect va roog ce as putea sa fac? sad

1 răspuns:
| Alandala16616923946 a răspuns:

Să te apuci de un joc mai bun, dacă eşti bun gamer şi te ţine instalaţia (PC-u), un joc care să placă la lume, aşa o sa-ţi crească abonaţii mult mai repede decât la jocuri cretine gen Minecraft. Dar cu poză aia cu ochelarii de soare în casă, nu îţi prevăd un viitor în gameplay.