| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. ce subwoofer 5.1 imi recomandati pentru casa. Vreau sa se auda clar si sa aiba un bass placut. la volum mic sa se simta bass-ul puternic. Dispun de 200 Euro (900 lei) Va jur dau funda daca imi place ceea ce mi-ati recomandat

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ati un amplificator de firmă un Sony, un Akai, lasa prostiile astea de 5.1

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu iti recomand Logitech... Altii sunt nebuni dupa ele. Scumpe si slabe. Niste difuzoare de jucarie, in cutiute de plastic.
Am avut Genius 5005... Chestie puternica, mare si inutila. Se auzea de la 3 blocuri, dar bassul era prea sus, inaltele prea jos. Era mai mult un obiect de mobilier, mai ales la cum arata.
Cauta ceva de la SilverCrest, daca se mai gasesc. Alea sunt fenomenale.

| Saveluc a răspuns:

CristiBucuresti:
Ha-ha. Mai pus pe ganduri... Dar problema e ca dau alti bani si pe un set de boxe masive. Nici chiar asa... Sa fie de casa nici sa primesc amenzi cu fara numar in ritm de manele.