| IonutSiAtat92 a întrebat:

Va salut cu respect si Hristo a Inviat.Stie careva o firma serioasa care sa plateasca munca de acasa? Sunt interesat sa lucrez si de acasa pentru un venit suplimentar.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu avem cum sa te ajutam noi, ca nu stim prin ce colt de sat, catun sau lume esti tu.
Intreaba local, printre prieteni si vecini, poate gasesti vreun cizmar sau croitor ori ceva lucrator de plastice, care au nevoie de ajutor si atunci muncesti de acasa, castigand suplimentar.

| IonutSiAtat92 explică (pentru Violleta2022):

Cu greu ma abtin sa nu te injur.Dar pot sa spun ca esti o nesimtita.Ma refeream de pe laptop.