| Saveluc a întrebat:

Va salut, ma poate ajuta careva cu rezolvarea a acestui aparat sanitar de masurat? Cu erroarea R7? Va multumesc Model: SilverCrest SBM68. Va multumesc mult video il puteti gasi aici https://youtu.be/aeO92Ly3rX4 l-am urcat pe Youtube ca sa nu urc video pe fiecare grup dedicat sa stau cate 10-15 minute pana urca clipul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R7 spune ca nu poate transmite datele via bluetooth. Incercati sa ii faceti paring din nou(sa il reconectati via bluetooth si sa deschideti aplicatia) daca eroarea a aparut cand l-ati avut activat. Din videoclip nu pare activat.