| anonim_4396 a întrebat:

Va salut și la mulți ani. Știe cineva ce companie aviatica este mai de încredere? Eu am drum cam de trei ori pe an Bucuresti - Italia (Bari) fără escala. Nu mai vreau sa merg cu WizzAir care te pune sa plătești un bagaj in plus de 25 Euro, și de și nu am avut. in Data de 28 Decembrie 2018 cei de la WizzAir m-au pus sa plătesc o taxa de 25 de euro in Aeroportul din Italia din Bari. era pe cât sa pierd avionul fix 5 minute mai avem, am alergat disperat prin aeroport cu cureaua de la pantaloni in mana și ținându-mă de pantaloni sa nu îmi cada, am intrat prin toate orificiile de acces in cât sa prin avionul, Scara de îmbarcare era detașată de avion și avionul era in trepidații. un băiat de la scărița avionului m-a aștepta văzând ca am alergat sore avion.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

WizzAir e ok, au prețuri mici dar atenție la bagaje cât și cum...