| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Sunt un tânăr de 32 ani și lefter. Cum pot baga pe cineva in instanța pentru fals un lucru vândut pe olx? Am achizitionat un VideoProector in valoare de 600 lei. Vreau ca serviciile de avocatura sa le plătească el.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

îi faci plângere penală
slabe sanșe să rezolvi ceva

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine l-a vandut, cine l-a cumparat? La cate detalii dai, sa nu te astepti la cine stie ce raspuns.

| sierra1 a răspuns:

Dacă poți demonstra că te-a păcălit, fă-o, altfel nu prea ai șanse de câștig de cauză

| Lioana a răspuns:

Nu ai specificat in ce consta falsul.