| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. va spun o intamplare putin cam ne placut si pentru mine dar si pentru o pisica cu doi puisor. Eu stau la parter al blocului. Acum vreo doua luni si ceva m-am trezit cu o pisica si cu doi puisori mici de cateva zile, le-am hranit, toate bune si frumoase pana aici. in seara de 29.05. 2017 am luat o decizie putin neortodox am hotarat sa scot puii afara dupa un bloc dar masa (pisica) tot miorcaia incontinuu (parca iminzicea nu vreau sa plec) M-am chinuit cam vreo ora si ceva sa o scot si pe masa afara. dar nu va zic ca cam 20 de minute parca plangea ca un copil in fata usii al scarii de bloc. deci mie era mila mult parca nu ma lasa inima sa ii las. ea nu e pisica mea e de asta de strada si puii au inceput sa mearga dupa vreo doua luni si ceva. Ce ziceti am luat vreo decizie buna? ca ar trebui sa scapam odata si odata.

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Puteai sa ii pui pe internet un anunt pentru adoptie sunt foarte multe persoane care ar adopta o pisica.

| Saveluc a răspuns (pentru DrGoogle):

Va jur ca i-am pus o perioada dar nimeni nu a sunat. i-am pus "Ofer pisica cu doi pui spre adoptie" Va multumesc pentru. idei.

| DrGoogle a răspuns (pentru Saveluc):

In general incearca daca ai bunici la tara, acolo e mai ok.