| troleibuz a întrebat:

Va simtiti ciudat sa mergeti singuri in parc sau sa faceti activitati singuri in public? Ce activitati poti avea in aer liber singur?

6 răspunsuri:
| AlexValentinn a răspuns:

Ma simt ciudat doar daca ies afara, pe undeva, pe o banca intr-un parc si nu fumez tigari, nu ma refer ca nu pot sa stau fara ele, faptul in sine ca nu fumez nici macar una ma face sa ma simt ciudat ca stau pe o banca singur dar daca am tigari pot sa stau si 5 ore singur nu ma deranjeaza dar la un moment dat ma plictisesc si plec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba chiar deloc. Mereu am fost o singuratică de bună voie și mi-a plăcut să mă bucur de ea. Mereu mi-a plăcut și îmi place să fac cumpărături singură, să mă plimb singură și să călătoresc singură.

| Emma30555 a răspuns:

Plimbare pe jos de acasă pana la Mall sau alt punct, nu neapărat parc ci dintr un loc în altul, mi se pare ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare. Nu ma simt deloc ciudat, chiar imi place. big grin
Ce poti face singur:
- poti sa te plimbi oriunde prin oras;
- poti sa te duci intr-un parc si sa faci un picnic;
- poti sa mergi la piscina/strand;
- poti sa iesi la alergat/
cu bicicleta/trotineta electrica;
- poti sa iti plimbi animalul de companie;
- poti sa mergi la padure si sa faci un gratar;
- poti sa te duci la un concert/festival;
- daca stai la casa, poti sa te apuci de gradinarit sau sa plantezi flori in toata curtea;
- poti sa mergi la o terasa;
- poti sa mergi la plaja.

| Drimmero a răspuns:

Nu-mi place sa merg singur, imi place compania, sa am cu cine vorbi, dar am fost de atatea ori singur in public plimbandu-ma. Poti face de toate singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă plimb des hai-hui pe afară, singur. Fiind fotograf nu mă car mereu cu cineva după mine când ies să fac poze.