| Hammurabi a întrebat:

Vă simțiți mai irascibili în perioada asta?
Mi se pare mie sau toată lumea e mai nervoasă și mai irascibilă?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Nah...eu sunt zen happy

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma duc sa ma uit la un film pentru adulți sa am parte de placere, uite asa îmi descarc nervozitatea, eu sunt nervos doar pe mine ca consum dulciuri

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Dar am observat ca multa lume e absenta.

| SilentRain a răspuns:

Irascibila sunt de vreun an încoace, și când nu am motive îmi fac eu laughing)
Stresul este mare, strictul necesar a devenit un lux și pe lângă asta unii au și un bagaj emoțional de 3 tone
Deci da., am devenit puțin mai crizați cu toți big grin

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ți se pare. E o atmosferă tensionată în general din multe privințe.
Încerc să fiu chill.

| mentholinks a răspuns:

Eu chiar ma simt mai bine, am luat si premium pe xhamster.

| Emma30555 a răspuns:

Ce perioada? Primavara, luna mai? Mie nu mi se pare, toate perioadele sunt la fel, dar fiecare are perceptii separate in functie de ce li se intampla lor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat. Eu sunt mai calma de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar estimez ca irascibilitatea o sa mai dureze numai vreo 2-3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu. Sunt chiar mai relaxată în perioada asta, deoarece vine vara, se deschide sezonul estival... happy

Iarna mi se pare că lumea e mai irascibilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la inflatie happy

| alexandradlr a răspuns:

Pe de-o parte a crescut gradul violentei.
Pe de alta parte vine vara.

| Slovcehov a răspuns:

Da din cauza stirilor ma simt oribil, azi mi-a aparut si o stire din brazilia video cum au bagat 2 politisti un om intr-un portbagaj si i-au dat gaz si se vedea cum moare dadea din picioare nu mai pot cu lumea asta