| JuStAdY a întrebat:

Va spun sincer ca nu stiu ce sa mai fac imi vine sa dau cu capul de pereti. Odata am incercat si eu etnourile si bineinteles m-am certat cu mami am facut-o ...si na s-a supaat odata m-am imbatat si am venit devreme acasa si m-a observat iar s-a suparat(astea au fost in vara) azi cand ajung acasa ca din vara de cand am dosar penal eu nu mai umblu pe afara cu prietenii dar azi am iesit cu unul pentru o jumate de ora in oras si cand ajung acasa imi incepe iar iti stau ochi incrucisaci iar ai tras tu ceva si de astea imi vine sa dau cu capu de pereti ca asta ma face sa innebunesc mereu mereu cearta eu cred ca ii lipseste o mare... ca m-am saturat de viata asta de rahat.

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Vad ca esti satul de toate alea ba vrei sa te dai cu capul de pereti, bravo coane dar nu spui nimic de carte si de alte preocupari frumoase.Vad ca tu ai lipsa ceva doage pe la cap dar tu nu vezi birna din ochiul tau.Eu zic sa te potolesti si sa te faci om de treaba. Poti da o mina de ajutor nu sa stai ca un trintor prin casa, pina si pisica este mai folositoare ca tine, aia prinde soarici tu tai frunza la ciini
Apoi :
Tu te porti ca un refuzat de soarta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pana si tu te-ai saturat de viata asta gandeste-te la ea care sufera mai mult decat tine.