| anonim_4396 a întrebat:

Va temeti ca virusul ebola ar putea scapa de sub control?

Răspuns Câştigător
| Winchester308 a răspuns:

In zonele alea s-au adunat toate prostiile de pe Pamant de la bacterii pana la cele mai nenorocite specii de reptile si ganganii purtatoare de virusuri.
O sa scape de sub control doar daca este lasat.Nimeni de acolo nu are ce cauta in afara tarii, clar.Ar trebui inchisi acolo pana se clarifica ce si cum.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are putere sa treaca de ocean, vantul si triunghiul bermudelor il inghite, de aia ie frica sa plece din africa laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Nope.

| NakaTaka a răspuns:

Da hai sa fim seriosi, strangem un leu ca sa cumparam gume la 50 de bani copiilor? Hai serios, nu exista vaccin, nici tratament, deci daca te-o pălit Ebola, te-ai supt.(scuzati termenul)

| claudia511 a răspuns:

Da.

| Rosca_Radu_2000 a răspuns:

Nu, suntem departe si s-au luat masuri foarte bune. Nu are cum sa faca ravagii in alte tari.

| mimi279 a răspuns:

Din pacate da