| DrMeow a întrebat:

Vacanta de craciun se prelungeste? Va rog sa imi dati o veste buna laughing. Ofer funda si vot happy

3 răspunsuri:
| Adyna_2786 a răspuns:

Pai da.Adik inainte era 1 saptamana.Acuma sunt 2 saptamani! URAAA!
funda?:d

| Bianka a răspuns:

Pai.am auzit ca da, vacanta asta se prelungeste(desi la noi, nimic nu-i siguroh go on ) dar.asta se prelungeste si ne ia din vacanta de varalaughing incepem pe caldurile lui august spre septembrie.
Deci nu stiu cat de buna mai e acum. dar cum am mai zis.la noi nu se stie nimic pana exact in momentul ilaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vacanta se incepe pe data de 5 Ianuarie (intr-o Miercuri)