| SorinSelaru a întrebat:

Vama veche sau Costinești?
Păreri pro/contra.
Ms frumos.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ambele sunt faine pentru tineret, depinde si de tine ce fel de persoana esti si ce cauti. In Costinesti sunt ceva mai multe cluburi si un pic mai "fancy", in Vama e mai chill dar se fac mai multe activitati de genul cantat, baut pe plaja, e lumea mai deschisa si prietenoasa.

1 răspuns:
| Gabriel2424 a răspuns:

Costinesti, acolo merg eu an de an si e fain, cel putin mie imi place, mai ales cand trec pe langa tarabe si il auzi pe asta: https://youtu.be/4OnBmR100B8 acum e alegerea ta.