| Atotstiutorul a întrebat:

Vand cont TPU 70 de fundite rank 390 100RON!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Stii de ce nu o sa iti cumpere nimeni contul? Pentru ca nimeni nu castiga nimic financiar daca are funda multe sau nu. Asa ca nu stiu care o fi "desteptul" care sa iti dea tie 100 de ronhee hee Fii serios! Vinde si tu conturi din care se pot scoate bani.

6 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Nimeni nu o sa ti-l cumpere de pe acest site rolling eyes
Daca vrei vindel unui prieten.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu am vazut ca ai doar 69 de fundite tongue

| Atotstiutorul explică:

Tare prost esti IT sunt sigur ca mama ta(a se citi mata e cu cratima dar site-ul tpu.ro nu accepta) e fericita ca a fatat un bou ca tine!

| Atotstiutorul explică:

@aalbina eu zis sa iti pui ochelari
@bliss20 speram sa fie copii minori care sunt disperati dupa fundite si sa il cumpere!

| Atotstiutorul explică:

"Daca nu vei selecta un castigator in urmatoarele doua zile, sistemul va atribui automat titlul de castigator utilizatorului care a primit cele mai multe voturi."
-eu nu ti-am dat funda! TPU ti-a dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai bani de paine te pot ajuta eu pana te pui pe picioare.App, sa nu ma lingi in fund pentru acest gest.