| anonim_4396 a întrebat:

Vara aceasta o sa fac o calatorie cu familia pana in Germania-Vieana. O sa iesim din tara pe la Arad. ce locuri am putea vizita in tara, cat si in afara pana la viena? dar in Viena? imi puteti rrecomanda niste magazine (haine sau incaltaminte)de calitate si inacelasi timp si ieftine:X. Dau fundita love struck dar si votlove struck

1 răspuns:
| Emazio a răspuns:

Viena e in e in Austria nu in Germaniawinking, poti sa te duci la un second-hand din Vine asi sunt lucruri ieftine si poate si bunewinking