| xDxDxDxDxD a întrebat:

Vara asta am de gand sa recuperez tot happyasa ca daca aveti vreo lista cu carti care trebuiau citite pana in clasa a VIII-a si care trebuie sa le citesc de acum in colo va rog din sufletelul meu sa mi-o datibatting eyelashes

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Baltagul,Alexandru Lapusneanul, O Scrisoare Pierduta, cam astea sunt lecturile mai importante din cate imi amintesc.

Dar cea mai importanta (si cea mai plictisitoare) este Baltagul.

| RalucaTyan a răspuns:

Baltagul in clasa aVIII iar la liceu depinde de profil.