| Skarr a întrebat:

Vi s-a intamplat sa stati in pat sau sa dormiti si sa inceapa dintr-o data sa va doara piciorul tare. Stiu ca unii si tipa sau plang cand au asta. E un fel de crampa. Si dureaza vreo 10 secunde sau mai mult si dupa te doare un pic piciorul o zi intreaga. Dar doare foarte, foarte TARE in alea 10 secunde

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Oho, dar de cate ori nu. Se incordeaza gamba dintr-o data si e un fel de carcel, daca incerci sa relaxezi piciorul mai tare se incordeaza, mai patesc si la degetele de la picioare un carcel de genul.

| Skarr explică (pentru Drimmero):

Si eu patesc chestia aia la degete dar aia nu doare asa tare si daca nu mai misc piciorul si cu mainile il invart de la glezna cumva trece instant. Am aflat singur asta acum cativa ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că te referi la cârcel.Am păţit şi eu de câteva ori mai demult.

| Skarr explică (pentru anonim_4396):

Ii zice Charley Horse cred. Nu stiu daca e un carcel normal. Am mai avut si eu dar nu sa doara asa de tare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Skarr):

La mine toţi au durut foarte tare.Simţeam că mai are puţin şi mi se rupe muşchiul, dar nu le-am dat importanţă prea mare.Parcă am luat suplimente de magneziu câteva zile.