| Alexandru58 a întrebat:

Vi s-a întâmplat să vă privească cineva cu dragoste, ca și cum ați fi totul pentru ei?
Crezi că poți transmite emoții, indiferent de ce natură sunt, doar privind?

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Da, poţi transmite multe emoţii doar privind pe cineva.

| Darkmagic a răspuns:

Poti sa transmiti emotii felurite doar cu o privire, in cazul miopilor, hai, cu doua.
Poate nu ai experimentat "privirea" aia "cu dragoste", dar cineva s-a uitat macar o data urat la tine. Aia e ura. big grin
Minunat este ca ai intrat aici, unde se transmit emotii chiar si prin cuvinte.
Plictiseala e una din ele?
Gata, s-a transmis! happy

| G0odBoy a răspuns:

Da, mi s-a intamplat sa fiu privit cu dragoste când m-am nascut, de parintii mei in rest...In prezent sunt inconjurat doar de priviri dusmanoase si nicidecum cu dragoste.