| SilentRain a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să fiți îndrăgostiți și să nu vă doriți absolut deloc asta?
Ce ați făcut în situația asta?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Da, evident ca mi s-a intamplat si mi-am dorit sa nu fie. Eu sunt genul de om care ma indragostesc destul de greu si care nu prea ii arde de atata dragoste si romantisme. De obicei am lasat balta ideea, am tot negat ca nu-mi place persoana respectiva si usor-usor am uitat-o/

Te-ai indragostit? Bwhahahahaha

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Nu mai rade că nu e de ras (dar-ar Sf termopan sa patesti la fel )
Nici mie nu îmi plac rahaturile asta, indragosteala, romantisme, eu sunt o persoana silnica, nu mă așteptam să mi se intample
Nu funcționează negatul

| Drimmero a răspuns:

Radem, glumim dar chiar e nasol cu dragostea, te tampeste de tot, iti face ratiunea praf, te bucuri, suferi. Asa e in dragoste!

E greu cu mine cu dragostea, nu-mi suceste oricine mintea dar sunt constient ca o voi (mai) pati in viata asta, nu sunt 'iertat'. Pana la urma suntem oameni si avem oarecum nevoie si de realizarea in plan sentimental.

| syd2 a răspuns:

Da, am luat pastile de inhibare hormonala

| ForeverAlone97 a răspuns:

Mi se întâmplă mai tot timpul asta. Norocul meu e că reușesc să dau la o parte sentimentul de îndrăgosteală, nu-i de mine chestia asta.

| SilentRain explică (pentru ForeverAlone97):

Ce" noroc " pe tine
Eu nu sunt genul asta de om, in general și sunt o persoana rece
Asta e cam a doua a oara în toată viața mea, e că dracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt visator. Ma indragostesc rar Dar usor, imi fac filme ca ar fi iubirea vietii mele doar in mintea mea.
gândesc de doua ori, sa descopar partile negative ale persoanei, si indragosteala trece la un moment dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| IonutCG90 a răspuns:

Da. Am demonstrat acelei persoane, dar mai ales mie, ca acea persoana era mai putin indragostibila decât o cutie de unt de arahide.

| Maria3458 a răspuns:

Da dar trece in timp daca nu ti se raspunde la fel mergi mai departe cu altcineva

| FPSFan a răspuns:

As fi lasat-o balta?

| Andreea11andreea a răspuns:

Am lăsat să decurgă totul de la sine