| monicaaa17 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa se dea la voi iubita unui amic? Cum ati reacționat?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am pățit sa se dea la mine iubitul unei prietene si chiar de fata cu ea.
Am ascultat ce are de spus, iar după am întrebat-o pe prietena mea daca ii place si ii convine ce hal de dobitoc are langa ea.Si am mai pățit chestii de genul de câteva ori, ba chiar cand am fost într-un grup de prieteni unde se aflau si doi ce erau impreuna si de care nu știa nimeni am pățit o chestie de genul.El nu ii spunea nimănui ca e cu ea din habar nu am ce motive si se baga cu mine in seama.Eu eram singura, am ras, am glumit cu el asa de caterinca până aia a început să plângă ca se simțea extrem de prost, iar varul ei l-a luat pe respectivul de gât ca isi bate joc de ea.El a zis catre ea ca de ce plânge si ca o sa ii dea el două palme sa aiba de ce.Eu am plecat si mi-am vazut de a mele cu scuzele de rigoare ca nu stiam si ca a fost de caterinca iar ea sa împăcat cu el.
Nah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin "dea" am pățit să încerce să-mi pună mana la penis de fata cu "prietenul" sau s-a împins în mine sa mă atinga "din greșeală", asta a fost chiar bătaie de joc. Și de fata cu el, să i vadă reacția lui. In mintea mea era "curwa asta e chiar nebună".

In general mă fac că plouă și nu bag in seama pe nici una care încearcă măgarii din astea, indiferent ca-i amicul meu sau nu-l cunosc nu mă bag pe iubita lui nici daca se pune in genunchi și mă roagă să fac sex cu ea. Nici daca încearcă să se uite la mine într-un mod mai sexy, sau face în așa fel încât să mă bag eu pe ea.
Din respect pentru tipi, nu fac asta. Alții care o fac treabă lor, dar nu se pot numi masculi.

| ILoveCringe4427 a răspuns:

Daca iti pasa de tip spune-i ca ar trebui sa aiba o discutie cu ea. Daca nu fate ca ploua si du-te mai departe.