| IngerulSiDraculTau a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa simtiti ca totul in viata voastra se naruie si ca nimic numai are nici un sens?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am avut parte de probleme dar le-am depasit, tu ma cunosti deja pe mine oricum ti-ai gasit prieten? Eu anul viitor plec in tara jeje. De cand sunt optimist totul imi merge bine.

| IngerulSiDraculTau explică (pentru mgtow):

Imi pare bine pentru tine ca pleci ce sa spun? si eu sunt o fire fff optimista dar uite ca mai am si eu caderi din asteahee heenu totul imi iese bine...iar in ultima vreme chiar nimic nu mi-a iesitcrying(

| mgtow a răspuns (pentru IngerulSiDraculTau):

Daca nu gasesti nimic pleaca si tu in Romania sau fii optimista ca vei gasi de munca aici.

| IngerulSiDraculTau explică (pentru mgtow):

Nu, este vrb de munca ca nu ma plang din cauza asta, pi plan economic nu o duc rau.stii ca am probleme mari cu fetita aia mica si pi zi ce trece parca apar si mai multe complicatii, la asta ma refeream.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,da. Chiar in momentul de fata trec printr-o astfel de stare...

| Undercover10 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat de mai multe ori, am fost la pamant, dar cu timpul am trecut peste. Viata nu ar avea niciun farmec daca ar fi perfecta.Cazi, te ridici si tot asa.Nu cred ca exista om in lumea asta care sa nu fi trecut prin astfel de stari! Nimic nu merita totusi sa suferim in asa fel incat sa pierdem sensul vietii, pentru ca nu traim de mai multe ori, ci o data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| izzyM a răspuns:

Pai, degeaba "simti", ca pana la urma nu se "naruie" nimica happy pur si simplu, de exemplu, pierzi o persoana draga, o pierzi si atat, nu patesti nimica, doar simti o perioada un "gol" care trece, sau daca te desparti de prieten/a si zici ca "il/o iubesti " si ca viata ta e sfarsita. nu e adevarat, doar te-ai "obisnuit" cu el/ea si ramai fara ideei pentru "ce ai putea face azi".happy