| Dean1996 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa simtiti dorul unei persoane pe care nu ati privit-o niciodata in ochii? Poate doar in fotografii...

4 răspunsuri:
| Dean1996 explică:

Mi s-a intamplat.si mi se intamplahee hee

| TheDevilIsHere a răspuns:

Crede-ma dah! Dar nu am vazut acele persoane nici macar in fotografii, nici macar nu le-am cunoscut dar ce n-as da sa se fi intamplat astacryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa...desi nu inteleg de ce. adica nu ai de unde sa stii persoana. poate era o poza editata. dar totusi mi s-a intamplat. tie?:*

| lovelygirl_3634 a răspuns:

Parca mi s-a intamplat odata, dar de obicei nu, pentru ca nu ai cum sa cunosti acea persoana doar de la pc, de unde probabil o sti si tu(presupun ca despre tine e vorba in intrebare). nu ai cum sa cunosti foarte bine o persoana cu care nu te-ai privit in ochi niciodata, la calculator poti fi cu totul alta persoana, in sensul ca te schimbi la calculator, fratele meu, de exemplu, pe messenger injura, iar in viata de zi cu zi cu greu scoti o injuratura de la el
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy