| AnoAnonima0 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa te socheze schimbarea unei persoane de comportament?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da,zilnic vad pe TPU schimbari scoante de gandire

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu-s neapărat schimbări radicale de gândire.Se mai numeşte şi "am uitat ce am mințit ieri-alaltăieri" sau "eu ce visez noaptea vă spun vouă ziua".

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Natura ai dreptate, doar tu stii mai bine cum functioneaza mintea unui om, doar tu ai creato

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Natura?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,natura e in toti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu stiam ceva legat de prostie. Fie. Suna naspa asa, o avea si ea saraca un nume laughing.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea este panteista, de asta i spun asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vorbesti la misto. nu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, ea este natura pentru mine

| missfatadelatara a răspuns (pentru anonim_4396):

RAY e întotdeauna serios. rolling on the floor

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O dată îmi aduc aminte că împărțeam pliante publicitare și undeva la o casă a ieșit un bărbat mai în vârstă, pe la un 65 de ani cred, bătrân dar în putere. Era cu o furcă în mână și tot își băga și își scotea că facem mizerie, că nu știu ce, că de ce îi punem lui dacă nu și-a dat acordul. Era furios nu glumă. De atunci am zis că nu îi mai pun că dacă omul nu vrea și consideră că nu e ok. Așa e normal, să îi respect dorința. După vreo trei săptămâni sunt prin zonă, trec de casa lui și mă strigă. "Cavaler, dar la mine nu ai pus. Dă-mi te rog și mie unul." Mă întorc. Același bătrân în fața porții casei sale, plin de un zâmbet de copil inocent, foarte jovial, pus pe glume, dispus la vorbă și foarte laudativ la adresa mea. Dintr-un om care părea plin de ură, încărcat de venin datorită provocărilor vieții. M-a frapat. După ce am trecut de zona aia am izbucnit într-un râs isteric împreună cu colega mea care fusese cu mine și data trecută și știa cum reacționase data trecută de ziceai că vine după noi să ne schingiuiască.

| J0B0MAT a răspuns:

Da.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Sa ma uimeasca, da."Socheze" e prea mult spus.

| Lzehxo a răspuns:

Nu ma mai socheaza nimic, vad mereu schimbari de comportament... Adica e ceva logic, cu totii ne schimbam, in bine sau in rau