| lolium a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vedeti o persoana si sa nu reusiti sa va dati seama daca e baiat sau fata?

mie da

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu. Dar inca n-am cunoscut-o pe Jelli.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flav):

Degeaba, cred că nici 5% din lumea de pe aici nu a făcut confuzie.
De fapt, am eu sentimentul că știi cum arăt, cineva m-a expus pe site. Sunt o frumusețe cu chip angelic, mă crezi?

| mona a răspuns:

Da,am intalnit si chiar recent

| Dariusuu a răspuns:

Și acum am dubii despre o persoană cu mine în liceu, mulți spun că e fată, dar majoritatea îl văd și băiat.

Nu-l judec, dar aș vrea să-l înțeleg.

| LeMousiqe a răspuns (pentru Dariusuu):

Ba il judeci, de ce ai terminatia -l?

| Kasia a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, în clasa întâi, o chema Ioana Radu (altă enigmă, care era numele de familie mă gândeam eu pe atunci) și avea un aspect ușor dubios. Păr scurt negru, ochelari, puțin mai plinuță, nu avea cele mai feminine trăsături. Dar era fată.

| fadnox a răspuns:

Mai rău e când te duci și întrebi

| MaskOfSanity a răspuns:

Ăăă, da. De multe ori. Şi e destul de ciudat.

| Mokaxoxo a răspuns:

Da,azi.