| laurika890 a întrebat:

Vi s-a parut corect faptul ca Kris Allen a castigat American idol sezonul 8?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Are voce frumoasa dar tot adam lambert e cel mai tare, si el merita sa castige sezonul 8! [fundita:*]

4 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Da, avea cea mai buna voce, mai universala, in timp ce Adam era mai mult rock si sincer mie nu-mi place cum arata Adam, e HIDOS.

| Artemisia a răspuns:

Nu...sunt mare fana adam lambert si parerea mea este ca el ar fi trebuit sa castige!

| dede070707 a răspuns:

Buna!

Kris Allen e foarte talentat, dar mie imi place mai mult de Adam Lambert.

Deci nu mi se pare corecthee hee

Byee!

| Ramona_5995 a răspuns:

Hmm.cam da.