| anonim_4396 a întrebat:

Vi se întâmplă ca atunci când purtați o haină de o anumită culoare sau mai multe, acele culori să vă influențeze și starea de spirit din ziua respectivă? Sau poate e invers: starea de spirit să dicteze alegerea culorilor ținutei. De exemplu, eu dacă port un tricou de un alb imaculat, blugi de un albastru deschis și adidași albi, îmi dă o stare de prospețime, curățenie(sufletească), inocență, puritate.

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Da mi se întâmplă. Și nu am consumat cevawinking Câteodată când am o dispoziție mai proasta, aleg sa ma îmbrac total în negru/culori închise sau când am o dispozitie mai buna ma îmbrac cu nuante mai deschise și mai "vesele".

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,ma amuza intrebarea asta, ce consumi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu dacă e vorba de culoare neapărat, dar o haină drăguță îmi poate influența starea de spirit. happy
De exemplu în perioada carantinei mi-am scos o mare parte din fustele de vară și am făcut parada modei în oglindă. laughing Trebuia să iau cumva atitudine, ca să n-o iau razna. big grin
Uneori când sunt tristă îmi place să fac duș sau o baie fierbinte, apoi să mă îmbrac în ceva cât mai pufos și să mă parfumez, deși nu ies nicăieri... Pur și simplu. big grin