| AlexDorinel a întrebat:

Vi se pare normal ca de luni toti copiii vor merge fizic la scoala, cand se anunta 30.000 de cazuri pe zi pe la sfarsitul lunii?

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Economia trebuie sa ruleze, de aia merg la scoala

Bula
| Bula a răspuns:

Tu ai vazut pana acum ceva "normal" in pandemia asta?
rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Spitalele, incă nu sunt pline!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ne vedem online atunci

| Drimmero a răspuns:

Cele mai cretine decizii luate in Romania de cand e pandemia au fost in educatie si sport. E inadmisibil ca in vremuri de criza sanitara sa fie la conducere asemenea prosti. In Romania nimic nu e cum trebuie, e taramul lui Papura Voda.

| TheStrategist a răspuns (pentru Drimmero):

Nu doar în România sunt luate astfel de decizii.

| Drimmero a răspuns (pentru TheStrategist):

Din pacate asa e, normalitatea a fost deformata de tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru AlexDorinel):

Si pe acolo e jale, de fapt pe unde nu e, reguli tampite peste tot dar tarile dezvoltate au in spate un sistem medical bine pus la punct, cretinii din conducerea Romaniei vor sa-i copieze dar uita ca ei au sistem medical pus la pamant, daca vor continua cu prostiile vor ajunge India 2.

| Mosotti a răspuns:

Nu mi se pare normal, ca infectarile vor creste masiv.

| T0T a răspuns:

Nu mi se pare normal să se tot închidă școlile. Depinde, însă, de cum privești lucrurile.

| Celcestietot a răspuns:

Noi inainte si inotam ca sa ajungem la scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru AlexDorinel):

Erau vremuri grele, taica...

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru AlexDorinel):

Eh, esti mic.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu ai primit mesajul din privat? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns:

Nu.Facultatile sunt inca in online... Deci...

Răspuns utilizator avertizat
| Nirvanaaa a răspuns:

Având in vedere ca facultatea a fost online, nu, nu mi se pare normal ( mă asteptam sa fie și ei in online). Dar nimic nu mai e normal demult oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Mopmop a răspuns:

Da. Si cred ca sunt mai multe cazuri la cum se fac testele in Ro.
Daca se mai tin restrictii mult in 10 ani vom avea aceeasi discutie.

| AdeLeu a răspuns:

Nu