| Losnams a întrebat:

Vi se pare normal ca un băiat de 16 ani sa poarte barba?

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Cat de mare poate fi barba la 16 ani? Dar, din punctul meu de vedere, nu mi se pare normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mi se pare normal si nici nu mi-ar place sa vad un copil inca, cu barba.

| sierra1 a răspuns:

Tu ești băiatul ăla?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cam greu sa ai barba la 16 ani. Eu, la varsta aia aveam doar o mustacioara comica.
"Barba" sub 18 ani e ceva care seamana cu parul pubian, si arata mai mult a jeg. Deci, oricine ar fi pustiul ala, daca nu a scapat la Minoxidil sau nu e crescut prin Cernobil, ar trebui sa-si curete chestiile alea din zona fetei, ca nu e nimic misto in a avea *** matasosi pe sub gura.
Barba nici la 20 de ani nu e completa, doar daca folosesti diferite trucuri o poti indesi. Cat timp e par moale, arata penibil.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Am un tovaras de are de la 14, arab fiind, alta gena cred. si nu am de ce sa te mint, pe la 13-14 omu avea ceva ce au altii pe la 20-21 laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Alexuţ02):

Daca ii iese o barba ok, nu e nimic aiurea sa o poarte. O sa para mai matur, va putea cumpara alcool mai usor laughing
Pana la urma si cei care au par ca ala pubian pe fata, sunt liberi sa il poarte. Personal nu condamn pe nimeni, fiecare e liber sa adopte/creeze orice stil doreste.
Imi aduc aminte de un tip care nu s-a barbierit vreo 8 luni, la 18-19 ani, si arata aiurea, "barba" lui era toata de la barbie spre gat, ca asa creste pe la varsta aia. Dar daca lui i-a placut, nu mai conteaza.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Da, stiu ce spui... nu e rau la 16 sa poarte barba mai ales daca e bine "creionata" de la Dumnezeu laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu exact, poate daca ii sta bine, de ce nu?

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,unui adolescent nu ii sta bine.O sa aiba destul timp sa fie in varsta si batrin, si o sa-i para rau ca nu a vrut sa arate tinar pana a putut.

| Ineys a răspuns:

Daca ai o gandire comunista ti se pare anormal. Daca esti deschis la minte nu vezi nici o problema.

| Yurisa a răspuns:

Da, nu vad problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol,nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar stii ce nu e normal? Sa crezi ca nu e normal sa faci lucruri normale.

| Speranta12 a răspuns:

Ai barba la 16 ani cum are bizonul par pe testicule laughing

See my irony?

| Vikaa a răspuns:

Fiecare cum ii place, daca unu de 16 ani asa cum mentionezi tu poarta barba,pai nu ar trebui noua sa ni se para normal,ci lui, dar daca tot intrebi, why not, eu zic ca da, just sayin

| Nume6 a răspuns:

Daca se si comporta ca un barbat merita sa poarte barbă, altfel, să nu uităm că și la pzd crește păr laughing

| AwGenetix a răspuns:

Doar daca mama e o capra. altfel nu.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Exista barba la 16 ani? laughing))

| PsyhoChild a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Da, unii se dezvolta diferit

| Losnams explică (pentru BuBBlesykeSs):

Logic.

| Simpatic a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Da, se numeste barba de lapte care cade si apoi creste alta cand implinesti 18 ani happy

| whatisthis19 a răspuns:

Nu

| Mete0ra a răspuns:

Da adica am prieteni laughing) si eu am 14 ani si de abia am mustata happy

| Mete0ra a răspuns:

Exista pastile cu hormoni de la doctor i-au fost prescripse poate.

| 09Ioana09 a răspuns:

Dacă acel băiat se simte bine cu barbă, e normal. Prima data fiecare trebuie sa se vada bine pe el însuși, apoi sa fie vazut bine de alții

| Quatae12 a răspuns:

Nu prea, mi se pare normal