| DAS a întrebat:

Viata la tara sau viata la oras?

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Buna, Das!

Cred ca la oras, dar sa am si o casuta frumusica la tara, pentru ca nici fara ea n-as rezista!

Bafta!

| Biby a răspuns:

Viata la oras.Ca aici m-am nascut.
Dar mai merg si in weekend la tara.
Bye!
Biby

| BoGhDaN a răspuns:

Viata la tara findca acolo poti sa te distrezi mai mult si cine zice ca nu ai oportunitatile care le da orasul e p***t

| Angel_4421 a răspuns:

Pai depinde! Eu una le am pe amandoua. Orasul pentru mine inseamna scoala, iesiri in oras si jumate din prieteni, viata de la sat inseamna aer curat, paduri, distractie intr-un mod complet diferit si cealalta jum de prietenihappySi nu as putea sa aleg intre elebig grin

| DianaPaula14 a răspuns:

Pai aman daoua am beneficile lor dar cred ca viata la tara e putin mai grea dar mai sanatoasa si mai interesanta!

| AngieT a răspuns:

La oras big grin asta pentru ca aici m-am nascut... Insa viata la tara e mult mai relaxanta dar fara oportunitatile ce le ofera orasul.

| DAS explică:

Si eu le am pe amandoua, dar prefer viata la tara.

| yonela30 a răspuns:

Viata la oras, evident! Aici m-am nascut, aici mi-am construit ambitiile, educatia, aici lucreaza parintii mei si tot la oras voi lucra si eu (sper). Viata de oras e dinamica, deloc plictisitoare in care totul merge cu o viteza uimitoare. Ai totul la indemana, vezi progresul cu ochii tai, esti la curent cu ultimele noutati, ai acces la scoala de calitate.