| anonim_4396 a întrebat:

Viitorul, daca va mai fi, mult sau putin, vreau sa mi-l dedic cunoașterii.Sunt însetat de cunoaștere, de aflat chestii noi,informatii noi din carti, Internet etc.Dar voi? Ce va propuneți pentru viitor?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Să termin măcar jumătate din proiectele începute, și să iau pensie de undeva.
Spiritualitatea se hrănește cu tărie și iarbă, nu e nevoie să devii sedentar și ciudat, sau ce zici tu acolo.
Ai grijă ce surse de "cunoaștere" alegi, că din publicațiile contemporane, o mare parte sunt mizerii care dacă te "prind", te fac mai prost decât un incult cu experiență de viață.

| relian a răspuns:

E bun si asa rau, bea si tu apa poate iti trece setea aia laughing

| spuncevreau a răspuns:

Da, e așa cum zici tu.