| anonim_4396 a întrebat:

Vine vacanta prieteni cum va >simtiti?

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu mă prea încântă, adică, e tare că nu voi avea de învăţat, nu va trebui să mă trezesc dimineaţa la 7, dar mă voi cam plictisi.

| SmokeyEye a răspuns:

Ce vacanta? E sesiune, examene pana in iulie, nici timp de iesit din casa nu este.Cum ne simtim? E coada la automatele cafea!

| daBăliu a răspuns:

Deloc bine, eu si colegii mei nu putem sa ne bucuram ca vine vacanta, avem de dat examene, altii bacul, intreaba-ne cum ne simtim, dupa luna iunie sa vezi ca atunci o sa fie foarte bine...

| roxana123rocs a răspuns:

Eu am luat deja vacanta de o saptamana cat e sesiune si ma simt libera tu cum te simnti?