| StevieGerrard a întrebat:

Vineri ii ziua unui bun prieten, si nu prea stiu ce cadou sa ii fac laughing. Vreau ceva idei, mai ales ceva asa la caterinca big grin.

1 răspuns:
| Georgiana2905 a răspuns:

Fi atent. Am vazut la sex shop niste chestii pentru facut gheata. Dar sa vezi ce chestii. Umpli cu apa si cand ingheata ghici ce forma au? (mascul )Raspuns corect. Ii zici prietenului tau ce vrea sa bea si il intrebi daca vrea cu gheata? daca da, ii pui o,., in bautura. UIte aici caterinca