| Ianis8ciocan a întrebat:

Visez de câțiva ani in fiecare seara un om care sta cu spatele la mine și nu se mișcă, după mai visez și 4 copii care nu-și arată fata, după aud și țipete de copii și o visez și pe mama gravida. Ce sa fie?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și după ce trezești constați că a fost un vis.

| Freya1 a răspuns:

Și eu am avut coșmaruri de genul și sunt mai multe rezolvări pentru treaba asta.

Eu am combătut un coșmar persistent prin control.Nopti la rand m-am chinuit sa îmi țin temerile sub control iar intr-o noapte am înfruntat coșmarul cu calmitate. Daca pana atunci ma panicam, în noaptea aia am fost cil și am scapat complet de vis.

Mulți spun ca trebuie consultat un psiholog ca poate sa fie ceva ce ai pe conștiința sau vreo trauma.
Alții spun ca e ceva necurat și ca e bine sa mergi la preot și sa te rogi.Acum tu alegi o varianta.

| Continchiscontsters a răspuns:

Pai și de ce nu-i zici ia întoarce te ma sate vad ce stai una doua cu spatele la mine este frumos asa sa vi în visul meu și sa stai cu spatele asa se face eu asa îți faclaughing)))

| IonutTeAjuta a răspuns:

Probabil mama ta a mai avut niște copii care nu le-a fost dată șansa de a se naște și sufletele lor își caută liniștea. Vorbește cu un preot bun despre asta. Să ai un vis care se repetă mereu are o semnificație