| MihaiAndrei666 a întrebat:

Voi acceptati sa va intalniti in realitate cu necunoscuti cu care ati vorbit pe internet?

16 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, am făcut o de multe ori

| RAY a răspuns:

Doar daca am pastrat legatura mult timp si ne intelelegem bine, dar singura cu care mam vazut, a fost un esesc

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Cine nebunule...

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Am incercat intr-un mod total aiurea si prostesc sa schimb gandirea cuiva, in fapt cu doua persoane mam vazut, uitasem, cea de a doua persoana era ok

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Cand te mananca, te scarpini laughing

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Te ai suparat pe chat? asa e

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Nu apuci tu ziua aia sa ma vezi pe mine suparat. Ma amuza ca Plato e ofticat. Intra sa vezi rolling on the floor

| Plato a răspuns (pentru Endoryus):

Plato nu e ofticat niciodata. Tot ce zice Plato e 100% obiectiv si e intotdeauna binedispus, indiferent de ce zice. Plato nu se implica emotional cu straini pe internet, ci doar ii invata niste treburi.winking

| Drimmero a răspuns:

Nu prea, decat daca o stiu deja de ceva timp.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de persoana respectivă, de câtă încredere îmi inspiră.

| RobertMoon a răspuns:

M-am intalnit pana acum cu 2-3 persoane si ne intelegem chiar bine

| Dalmore a răspuns:

Da

| HadesSs a răspuns:

Depinde cum dezvoltam relatia pe internet laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Prefer sa trăiesc cu "regretul" de a nu ma fi întâlnit cu o persoana misto decât cu regretul de a ma fi întâlnit cu ea si sa fi avut parte de surprize neplăcute.
Aiurea, dar mai bine pentru mine.
Oamenii mint si fata in fata.Pe net e o prostie sa crezi ceva.Mi-a ajuns o experiența, n-am chef de a 2-a.

| CdeMetal a răspuns:

Am cateva persoane pe care le cunosc de cativa ani pe net, si as vrea sa le intalnesc, dar pana acum nu am vazut pe nimeni de pe net in realitate.
Dar stii, multa lume e diferita pe net si poate nu ne-am intelege asa bine in realitate.

| qwertpro a răspuns:

Accept sa ma intilnesc doar cu acele persoane cu care am comunicat foarte mult timp, dar am avut doar o singura ocazie de acest gen in viata, si nu s-a terminat de loc cu bine fiind un mare esec.Ideea e ca in lumea reala oamenii nu sunt ca in cea virtuala.De cele mai multe ori cand cunoastem pe cineva in realitate, cu care am comunicat doar online, ramanem dezamagiti, deoarece nu a coincis asteptarilor noastre, dar depinde de la caz la caz.