| munteanmaria a întrebat:

Voi asteptati sa incepem maine scoala?

14 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

La fel de mult ca aşteptatul ghilotinei.

| LTAA a răspuns:

Ma doare-n cot. Ma fac AUTO (asamblator unităţi tractare cu ovine).

| Ibrahimovic a răspuns:

Sincer ma instalasem foarte bine in atmosfera vacantei. Pacat ca se termina, mai ales ca vin imediat si tezele. sigh
Totusi, mai avem mai putin de doua luni pana la vacanta de vara, cand ma voi relaxa mult mai mult. love struck

| TOOL a răspuns:

Eu astept urmatoarea vacanta!

| milkie a răspuns:

Da.Eu fac naveta, deci nu sunt in acelasi oras cu restul colegilor mei si mi s-a facut dor de descreieratii aia. kiss

| RobertFHC a răspuns:

Nu, e marti da eu astept week-end-ul laughing

| Loredana123 a răspuns:

Nu. Acum depinde si la cat de pregatit esti si mediul in care te vei afla din nou.

| Didishorr a răspuns:

Nu. Eu astept vacanta.

| ShockWaver a răspuns:

Eu aștept 1 și 2 Mai, zile Libere.

| Cata240 a răspuns:

Doar n-am luat-o razna. happy

| FanCS a răspuns:

Ce intrebaare logic ca asteptam scoala ca sa se termine odata=)

| AlexandraRoz a răspuns:

Nuuuuu am o mie de teste

| mikilulu a răspuns:

Nuuuuuu,am sute de teme si teste iar maine-poimaine e mai si vin tezele:'( Succes tuturor:*::'(

| 1234567891011121314alexa a răspuns:

Da, ca sa vina mai repede vacantaa! happy