| Alecsandra89 a întrebat:

Voi ati simtit vreodata sentimentul numit iubire, dragoste pentru cineva?
Astept aici povestile voastre
Va >multumesc!big grin<

Răspuns Câştigător
| Dee_9331 a răspuns:

Da! Am descoperit ca are si niste stadii. Pfoi ultima data m-am indragostit in iarna.http://www.youtube.com/watch?v=KBnfH5gxcnY piesa care imi descria cel mai bine stare de atunci(partea ei ). Nu stiu alti da am o pov lunga. L-am cunoscut intr-o seara(16 decembrie) cand am ramas in curtea scolii cam o ora eu 2 amice el cu vreo 3 amici. Nici nu ne cunosteam da l-am cunoscut din greseala, gen el vroia sa ma frece si eu ii ziceam sa ma lase in pace ca ma lovise la picior ultima data si ma lasa pana la urma ca ii placea vocea mea. Nu ne-am combinat dar icna regret ca am fost timida si nu i-am cerut un nr de tel sau id-ul. Faza e ca my bf s-a combinat cu el, si s-a fol de mine ca sa ajunga la el. Daca nu era ea ar fi fost destul de bine ca ma int cu el gen chiar cred ca ma palcea. Ma rog...e lunga rau povestea mea daca tu chiar nu ai ce face si vrei sa o asc imi dai mesaj si iti dau id meu. Oricum a ta care e?