| anonim_4396 a întrebat:

Voi aveti caini? Ce rasa sunt? Daca sunt de rasa
Eu am 2 care nu sunt de rasa

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pfff, ești de admirat, dacă i-ai adoptat! Te-aș pupa pentru asta, dar ești prea păros, honey bear! : ))

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Unul e adoptat, era slab saracul, il batea lumea prin sat

| oglindasultanului a răspuns:

Am un bichon blond.

| Deaad a răspuns:

Corcituri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un motan care se crede pitbull, se pune?
Mi-as dori un ciobanesc german, husky, malamut de alaska sau samoyed. Dar nu se pupa cu viata la bloc. laughing
Nu m-ar deranja nici un wolf hybrid, nu-s pretentioasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pudel si are 3 ani

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Faci din ei untura o dai de pomana la imigranti laughing dupa cumperi doi caini de rasa si ii alungi de pe teritoriul Romaniei trimitandu-i inapoi in orientul lor mijlociu aratandu-le altceva mijlociu ridicand mana in sus si gesticuland ca mr bean cand era in masina si facea la fel cu englezoii rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Eu nu am caini. Daca ai caini care nu sunt de rasa, sunt buni totusi.

| anonim_4396 explică (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Si ce daca nu sunt de rasa? Asta ii face originali

| zyra a răspuns:

Am un ciobănesc pitic foarte drăguț, fara coada(asa s-a născut) si foarte, foarte jucaus. Ziua e ca un copil răsfățat iar noaptea latra si pazeste curtea.