| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Voi aveti o zi pe care o urati din tot sufletul?

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu ştiu dacă chiar "ură" e cuvântul potrivit, dar aş evita cu mare plăcere ziua mea de naştere, dacă aş putea, ceea ce, pe cât posibil, şi fac.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Nu esti cam dura cu tine? Zic si eu,, draga.
Ziua de nastere ar trebui sa fie ceva ridicat la rang de arta de propria persoana!

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu o suport. Nu am nevoie de o zi, în care să mi se acorde atenţie excesivă.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Altfel era traita cand erai fara griji si fara ' bani', vorba aia.
Sa inteleg ca de atentie ai nevoie ca orice femeie mai mereu?

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

Doar de la cine vreau eu. tongue

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Evident,era de asteptat sa-ti selectezi partenerii, ai dreptul asta.

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

Vorbeam la modul general.
Nu îmi face plăcere să fiu asaltată o zi pe an, pentru că lumea se simte cumva constrânsă să o facă din cauza obiceiului. Nu e fun nici pentru mine şi probabil nici pentru ei. Până la urmă, nu e decât o zi ca oricare alta şi aşa prefer să şi fie tratată.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Am inteles,, acolo e deja reflex cand urezi an de an pe aceeasi data persoanei respective vrute si nevrute

| Drimmero a răspuns:

Aia in care imi merge mie prost/

| T0T a răspuns:

Da, ziua de naștere.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Esti nascut pe 1 aprilie, sau care e faza?

| J0B0MAT a răspuns:

Nu

| deeeaqq a răspuns:

15 martie

| Deaad a răspuns:

Marti.

| Deaad a răspuns (pentru Deaad):

Ca sa vezi, e fix astazi marti, acum mi-am dat seama. laughing
Numai ca azi nu a fost o zi asa de **** cum obisnuia sa fie.

| BlackRose03 a răspuns:

Da,Ziua Martisorului

| syd a răspuns:

Toate zilele al caror nume se termina in "i"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua plasticului si a gablonturilor, aia de maine. ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lunea

| AdrianaBacescu a răspuns:

Duminica.

| Jimtheghost a răspuns:

Da, duminica. Detestabila zi.

| Nitroblast a răspuns:

Halloween.

| Dededededededede a răspuns:

Aș putea spune că am o zi pe care o regret pentru că am luat o decizie greșită, dar de urât, nu.

| Anonima8943 a răspuns:

Nu chiar o uras, cand sunt racita

| Racu_Mihai_1999 a răspuns:

Da.Ziua mea de nastere!