| anonim_4396 a întrebat:

Voi aveti poze cu voi? Va place cum iesiti?
Si o intrebare mai personala, dar vreau sa stiu ce parere aveti: Aveti poze nud cu voi? Le-ati trimis cuiva?

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da.
Uneori da, alteori ba.
Nu.

| RAY a răspuns:

Da,nu,de asta lucrez la corpul meu, dar între timp ma accept asa cum sunt, nu, da

| Drimmero a răspuns:

Am, le pastrez ca amintire, ma mai amuz uneori si ma uit peste ele pentru ca sunt facute ori la petreceri, ori momente amuzante, ori cu persoane mai importante pentru mine. De placut iti dai seama ca nu-mi plac toate, ca sa ies bine in una conteaza cum sunt tuns, cum sunt imbracat, ce expresii faciale am, unghiul, etc

Am dat de o gramada ori d-astea nud, toate pe grupuri, era un concurs de masurat bastarcile

| SG1995 a răspuns:

Voi aveti poze cu voi? Va place cum iesiti?

Da, si da.

Aveti poze nud cu voi? Le-ati trimis cuiva?

Nu, și da, fostei iubitei.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, am poze cu mine. Pai, uneori nu tot timpul.
Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,da,am, nu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum poti sa ai poze in care esti dezbracata in timp ce n-ai poze cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am presupus ca cel/cea care a pus intrebarea face o distinctie intre poze nud si poze "normale", din moment ce a pus doua intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Depinde.
Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câteva, ori poze făcute cu camera foto, ori în care mă strâmb. Îmi plac câteva, ale care nu prea seamănă cu mine.
La un moment dat am făcut de curiozitate și le-am șters. Nu mi se pare mare chestie. De trimis, nu. Și nici nu aș vrea să primesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Like the stars miss the sun in the morning sky.
https://pastebin.com/KvAv5UTT

| Dandinelle a răspuns:

Am poze cu mine, îmi mai trag cate-un selfie din când în când. Ce nu-mi place nu salvez. Pozele nud nu am trimise cuiva.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Da. Depinde. Nu. Nu.