| inflicted a întrebat:

Voi aveți program pe ore? Știți exact ce faceți la fiecare oră?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu-mi place. doar îmi trec pe o agendă ce am de făcutt și văd cum mă organizez să mă ocup să rezolv lucrurile alea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Abia reusesc sa respect un program pe saptamani. Pe zile nu imi iese, aman mereu chestii, sau zic ca ma apuc de una, n-am chef, si imi face cu ochiul alta... Nu ar merge un program pe ore la mine, nu am atata disciplina.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, încă n-am înnebunit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Strwberrs a răspuns:

Nu, dar am vrut sa incerc asa ceva cand eram mai mica. E organizat si ok, insa nu prea am timp.