| DrMeow a întrebat:

Voi aveti teme pentru vacanta de craciun? Eu am 105 probleme la mate cryingcryingcrying. Ofer funda pentru primuuu'

8 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu am 45 de probleme la matematica, iar eu sunt si plecata toata vacanta, deci trebuie sa le fac acolo crying crying crying. Iti dau un sfat: fa pe zi 10 - 15 probleme si asa in 9 - 10 zile le-ai terminat love struck.

| alessia a răspuns:

Da am cateva exercitii la mate si mai am la franceza la istorie la tehnologie (da nu mult.cate un pic la fiecare)j cam atat.

| Maxiela a răspuns:

Nu am de scris sau invatat la nici un obiect spre fericirea mea.

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Da ma materolling eyes. Ba frate parca profa a innebunit cu tema ei stupida.no talking

Si eu mai si stiam ca in vacanta cica nu e voie sa se dae teme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh...noi dam tezele in ianuarie si la romana si la mate asa ca logic, mama ma pune sa invat si sa fac suplimentar plus ca am la romana de analizat o pagina intreaga plina cu verbe si la mate de facut vreo 15 problemecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am de conjugat 100 de verbe la toate modurile si timpurile verbale. dar eu asa stiam sau mi-a zis cineva ca este lege care interzice sa se dea teme pe perioada vacantelor in afara de cea de vara.

| Yoioana a răspuns:

Da, am 50 de pagini dintr-o culegere stupida si de analizat verbele si substantivele dintr-un capitol dintr-o poveste, dar mama m-a lasat sa nu le fac pe toate decat cat cred eu ca am nevoie sa nu uit ceva... pentru ca temele de vacanta nu sunt obligatorii.

| carmina_7849 a răspuns:

Eu nu am de loc nici de inv nimic dar mama ma obliga sa invat si sa fac suplimentar...