| aaa10 a întrebat:

Voi bărbații cum v-ati simți dacă ați sta lângă o femeie chiar la trecerea de pietoni sau la un magazin sa fie îmbrăcată in rochie cu tocuri sa fie parfumata machiata și frumoasa? Mie Mi-ar bătea inima tare dar vouă?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti incepator.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca nu mai am de mult 16 ani sa urle hormonii in mine nu m ar apuca nimic.

| Drimmero a răspuns:

Cel mai probabil as privi-o si i-as aprecia frumusetea si cam atat, cum e ea asa sunt cateva sute de milioane.

| SG1995 a răspuns:

M-ar excita, probabil acasă m-aș masturba.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E om ca și tine

Răspuns utilizator avertizat