| anonim_4396 a întrebat:

Voi cat credeti ca o sa dureze carantina?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In vara trebuie sa dispara virusu, poate in RO va dura pana in 2021 la cat de inconstienti sant multi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cel putin o luna, in cel mai fericit caz.
Asta pe plan intern. Granitele ar trebui sa stea inchise mult mai mult.

| Freya1 a răspuns:

Din ce in ce mai mult pentru ca oameni nu inteleg.
Chiar dacă din cauza vremi urâte multi nu o sa mai poata munci sau ceva e bine ca a venit ca asa o sa stea si romani naibi in casa ca nu pricep limba română.
Sunt bătrâni la tara ce nici nu stiu de boala si ar trebui primarul sa meargă sa le spuna pentru ca ei se plimba in voie.Ar trebui la bătrâni ce se plimba pe drum anapoda stiind de virus sa meargă frecvent politia acasa sa le spuna sa stea in casa ca altfel ii amendează sau ii baga forțat în carantină. Tigani ar trebui păziți de poliție clar pentru ca sunt prea needucati multi dintre ei sa inteleaga ce se intampla (scuze jignirea).
Pe mine una sincer ma afecteaza grav faptul că nu se munceste si ca nu am voie sa ma deplasez pentru ca de asta depinde traiul meu de zi cu zi.Dar din cauza unor idioți ce nu pricep ca trebuie sa stea in casa sa nu răspîndească virusul ajungem multi sa ne distrugem viețile.

| Celcestietot a răspuns:

Până când începe să înverzească asfaltul.

| SilentRain a răspuns:

Doar Dumnezeu știe
Cred ca câteva luni

| gemeni6226 a răspuns:

Cred ca pana in iunie.