| Dalmore a întrebat:

Voi cate frici/fobii aveti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frica de a nu fi orbit de frumusetea ta, frica de iubire

| SilentRain a răspuns:

3-4, cred...

| Dismally a răspuns:

Cred ca doua: de inaltime si de ursi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar una. Cretinofobie. Dar se spune ca trebuie sa iti invingi temerile, de asta continui sa intru pe aici. Clar.

| unvecin a răspuns:

E o insectă verde mare - lăcustă, ce o fi... și prietenii știu secretul. laughing

Dacă vrei să mă vezi pe pereți trebuie introdusă într-o rază de 2-3 m din jurul meu. laughing

O poză aici: https://pixabay.com/......e-1606053/

Ciudat că n-am treabă cu păianjenii sau șopârlele, șerpii...

Și mă tem și de câini. Fie ei și micuți și drăgălași. De frică am pățit că am dat din picioare și am călcat pe un câine care m-a și mușcat pe urmă. Pare a fi un cerc vicios. laughing

| Dalmore explică (pentru unvecin):

De caini ma tem si eu sad

| gabriielaaa a răspuns:

Numi palc sobolani si urăsc sai văd.