| Celcestietot a întrebat:

Voi cati litri de apa beti aproximativ pe zi? Beti apa sau consumati alte lichide?

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu mai beau si bere.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cam 3 litri, beau apa destul de multa in general

| RAY a răspuns:

Foarte putin, cred ca maxim un litru

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Apa undeva pe la 1l.
Cand e cald, peste 2l.
Mai beau cafele, suc, bere. Mananc ciorba, si aia cred ca se pune.

| Celcestietot explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da, se pune și ciorba happy!

| Frank51 a răspuns:

Uneori peste 2 litrii, dar in cele mai multe zile cam 1, 5.

| SilentRain a răspuns:

Nu știu, beau destul de putina

| Celcestietot explică (pentru SilentRain):

Ce zici, te scot la un pahar de apa laughing?

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Acuma vin, stai sa ma încalț

| Celcestietot explică (pentru SilentRain):

Ok. Vezi ca te asteapta limuzina afarawinking!

| aXy99 a răspuns:

2-4.

| Dismally a răspuns:

Beau cam 600 ml pe zi si imi ajunge.

| deeeaqq a răspuns:

~2 L

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu am stat să număr, dar cred ca mai puțin de 2/

| TheGentleman a răspuns:

Nu țin evidența. Beau când îmi e sete și când mănânc ceva lichid ( lapte, supe/ciorbe sau iaurturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproximativ doi litri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-3 litrii, depinde de zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încerc să beau minim 2 L de apă pe zi chiar dacă de multe ori nu simt nevoia să beau chiar atât.De sucurile din comerţ încerc să nu mă ating prea pentru că dacă beau şi din-astea, nu prea mai pot ajunge să beau ăia minim 2 L de apă (pe lângă faptul că sunt nesănătoase logic)

| MademoiselleCosmina a răspuns:

2 l. Beau apa+alte lichide, ceaiuri, bere, bauturi racoritoare, limonada.

| morfeo a răspuns:

In zilele in care am 2 antrenamente de inot + sala beau 3-4 litrii de apa

| DorofteiLuptatorul a răspuns:

3 L daca ma joc la Pc

| AleXMihai696 a răspuns:

Eu beau cam puțină, nu știu de ce, dar dacă beau 2-3 pahare de apă de dimineață pe la 7-8 îmi ajunge pentru toată ziua. rolling on the floor, bine înțeles că atunci când fac efort sau este cald ajung până in 2 cred.