| Idkidk a întrebat:

Voi ce amestecuri de mâncare ciudate aţi făcut? Eu am mâncat ceapă cu banana şi castravete.

37 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am mancat cand eram copila la bunici ciorba de salata verde cu bulz.Si acuma imi place. Tata manca ceai cu slanina si ceapa.

| Drimmero a răspuns:

Omleta cu de toate, doar la asa ceva fel si fel de ingrediente si combinatii.

| Drimmero a răspuns:

@Nini? Nu mai continui povestea? Eu tot n-am aflat daca am fost prins, ce s-a mai intamplat apoi?rolling on the floor

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Da,ai fost prins rolling on the floor Dar nu ai văzut meciul, asta e problema.

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

= )))))) Nenorocire mare si cu fantoma asta!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

O continui acum pe poveste.

| Doub a răspuns:

Un şobo mort cu ardei şi cu un melc.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Fi-mi-ar scarba de asa ceva! Ceva mai normal nu-ti gaseai?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

S-a referit la o mancare pe care sa o fi si mancat happy

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

laughing), ohhh, scuze.

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Doar glumeam, urăsc şobolanii. laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Mai știi când era sa luam foc?

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Dacă tu nu eşti în stare să ţii un prosop în mână. sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Eu am mancat paste, cu muraturi laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Cand e vorba de mancare, niciodata nu se fac glume! Shaorma cred ca e cea mai ''combinata'' mancare, pui aproape orice in earolling on the floor).

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Iacc.laughing

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-e foame, dar mi-am făcut scârbă cu propriul răspuns. laughing
Omg, ce jmek sunt.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Dacă nu eram eu mureai de foame

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Dacă nu eram eu, dădeam foc la tot. >_

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Baga acum o shaorma, o mananci fara sa inchini prea mult la ea, chiar si cu acel gand spre ''mancarea ta''.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

"Vezi că ai luat foc..."
Serios?!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, iac, vomit.

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu-mi vine să cred cu cât calm ţi-am zis, Doamne.laughing))

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Shaorma este cea mai binecuvantata mancare, iar tu nu o agreezi?

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Nuuup, ooo, judecă-mă.laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Fk you

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Hiihiii.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

As manca numai shaorme zi de zi, chiar daca risc sa ma ingras considerabil si sa ma imbolnavesc, cu toate acestea, nu este sanatoasa daca o mananci zi de zi!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Nu prea îmi place.laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Fiecare acum cu felul sau de mancare preferat, nu tuturor trebuie sa ne placa aceleasi lucruri, lumea era prea plictisitoare daca toti aveam aceleasi preferinte!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Yeep.

| Rakanishuu a răspuns:

Si eu am mancat ceapa cu banana si mi-a placut! laughing

| MistretulPufos a răspuns:

Maruntaie de cartita de Himalaya cu fudulii de harciog si carnaciori de popandau islandez

| Otto2014 a răspuns:

Cand eram mic ma consideram chimist, cel mai bun experiment a fost cola cu bere cu fanta si cu oleaca de vin, m-am inbatat, deh.

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

rolling on the floor

| Otto2014 a răspuns (pentru Idkidk):

Am aratat puta la camera, stai sa vezi ce m-a certat maica-mea, un an mai tarziu, cand a aflat.