| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati schimba la TPU? happy

5 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Partea aia portocalie as schimba-o.As face-o verde sau mov.

| SilentRain a răspuns:

Mai multe felicitari si chat-ul cretin

| Freya1 a răspuns:

As fi mai stricta cu persoanele ce jignesc aiurea si se baga in seama la fel de aiurea.As sterge toate intrebarile prostesti puse de obsedati dau copii mici ce se plictisesc.As verifica mai des daca functioneaza site-ul cum trebuie.
Asta as face eu, asta nu se face, asta as schimba.

| EcceHomo a răspuns:

Utilizatorii.happy

| SporeBox a răspuns:

Pai as da acordul userilor juniori sa raporteze alti useri, as lasa userii sa isi aleaga ei culoarea si sa nu fie numai portocaliu si acolo unde selectezi categoria unei intrebari sa fie si varianta de "nu sunt sigur" si sa o preia adminii si sa ii aleaga categoria.