| bestialu96 a întrebat:

Voi ce ati vrea sa deveniti "cand o sa fiti mari"? ( Scuzati categoria dar... e foarte accesata)

24 răspunsuri:
| n0matterman a răspuns:

Zeu.

| Popcorncubranza a răspuns:

Doctor Krantz

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Calugarita.

| ombladon a răspuns:

Fiu de parinti bogati laughing

| Innovation a răspuns:

Pai cand o sa am varsta potrivita pentru un serviciu as vrea sa am unul de calitate, la care sa castig multi bani (nu te gandi ca sunt materialista). Evident inainte de asta doresc sa fac o facultate.Acum hai sa ne gandi si noi,ca nu ni se vor implini toate visele de cand eram mici,cum ar fi sa fim printese,sa ajungem pe luna,etc.Un serviciu bun ar fi medicina (doctor) dar trebuie sa inveti si sa-ti placa in acelasi timp, avocat, controlor sanitar si altele.Mie una mi s-au parut interesante serviciile avocat si doctor.

| cristinna23 a răspuns:

Psiholog

| GusWaters a răspuns:

Scriitor,actor,avocat sau Iisus.

| Archdaemon a răspuns:

Cand o sa fiu mare vreau sa devin si mai mare

| Sebby a răspuns:

Doctor, inginer IT sau profesor. Dar cu ce te ajuta? Daca vrei sa iti alegi o meserie, adica mai exact cea potrivita, se gasesc la psihologi fise care te ajuta sa iti alegi meseria.

Răspuns utilizator avertizat
| Clarissaaz a răspuns:

Doctor veterinar

| mTx a răspuns:

Hackerlaughing

| Inferno a răspuns:

Criptozoolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogat si inteligent

| bestialu96 explică (pentru anonim_4396):

Cum ai vrea sa devi bogat si inteligent?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bestialu96):

Printr-o descoperire stintifica bine acum visam, eu nu cred in vise

| Shaoran a răspuns:

Medic.

| skif2skif a răspuns:

Emigrant...cred.

| skif2skif a răspuns:

Musafir

| skif2skif a răspuns:

Emigrant...

| MmarinaMadalina a răspuns:

Designer vestimentar.

| Mirra864 a răspuns:

Bogatasa.