| horansgang a întrebat:

Voi ce credeti ca vor teroristi?

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Teroristii" cu doi "i" vor sa distruga ce nu-i musulman. Pamanturile in Europa sunt mult mai manoase. Si multe alte motive.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Salontanul):

Nu toti teroristii sunt musulmani laughing unii distrug doar ca-s nebuni

| Salontanul a răspuns (pentru MistretulPufos):

Atunci 99,99% sunt musulmani. Din ultimele zeci de atentate cati ai auzit ca sunt de alta religie? Unul prin Suedia, cred. In rest numai musulmani.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Salontanul):

La stiri dau pe interes

| whatevernvm a răspuns:

Pe mine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vor multe, dar in primul rand sa isi raspandeasca religia si sa distruga tot ce tine de occident

| Drimmero a răspuns:

Sunt niste non-liferi fanatici dupa religia lor, sunt mai manipulati decat crestinii. Europa a facut greseala fatala sa-i primeasca aici pe toti. Europa le-a intins o mana, iar astia si-au chemat toate neamurile. Tarile bogate arabe care ii puteau sustine si ii puteau ingriji nu i-au vrut, au ales Europa, iar acum au fost atentate regulate si acestea nu o sa fie singurele, vor mai fii. Europa de abia acum o sa se trezeasca si o sa-i expulzeze inapoi in tarile lor, nu ii mai tolereaza mult Europa!

| OldSoul a răspuns:

Cate o terorista sa se bubuie impreuna.

| Felys a răspuns:

Sa cucereasca lumea, sa instituie panica, sunt nebuni fanatici

| NellieLovett a răspuns:

Puterea...

| Адина a răspuns:

Ciocolată.
E bine să vrei.

| SorinelF86 a răspuns:

Teroristii nu stiu ce vor, cei ce ii instruiesc vor panica si sa destabilizeze anumite economii pentru propriile interese

| veryhonest a răspuns:

Pacea mondiala.